Horizon MAGICO Stick Kit

29.50 

Horizon Techilt pärit Magico Salt Nic Stick on klanitud vapp-pliiatsikomplekt 2000mAh integreeritud akuga.Vastupidiselt oma nimele on Magico kahepoolne funktsionaalsus, nii et saate vahetada nicsalt ja tavalise vape mahla mähise vahel:

1,8 oomi Magico mähis nöörisoolade jaoks koos traadielemendi ja loodusliku bambuskiuga taht ning pideva 13W väljundvõimsusega

0.12 Ohm Magico võrgusilmi tavalise vabimahla jaoks, millel on võrgusilma kuumutuselement ja looduslik bambuskiust taht, püsiva väljundvõimsusega 25W

Komplekti kuulub Magico Tank, millel on korralik 5,5 ml vedelikumaht ning hüpikakna ja libiseva ülemise täitmissüsteem. Lihtsalt leidke täitmiseks nool tilgutiotsiku all. Kahekordse õhuvoolu rõngas on paagi allosas ja pakub vastavalt vajadusele kas mikrolülitust või suuremat õhuvoolusüsteemi.

Nutika mähisetuvastuse funktsiooni abil on seade võimeline mähise takistust tuvastama ja võimsust vastavalt reguleerima, 1,8 oomise nic-soolaspiraali korral peaks aku jõudma 4,84 V-ni ja pakkuma pidevat 13 W väljundit ning 0,12 oomi vape mahlapulli jaoks. , peaks väljund olema 1,73 V, pideva väljundvõimsusega 25 W, mis tagab teile mähise ja vedeliku optimeeritud seadistuse ning täiusliku maitseelamuse.

Ühe toimingunupu abil saate mitu funktsiooni, sealhulgas aku LED-indikaatori indikaator, toite sisse / välja lülitamine ja ilma laadimiseta ajend, et nimetada väheseid.

Nagu kõigi tänapäevaste seadmete puhul, on Magico standardvarustusse kuuluvate turvaelementidena varustatud hulga kaitsega ja seda on saadaval kuues stiilses värvivalikus.

HorizonTech Magico Nic SaltStick spets:

139 x 25mm mõõdud
Integreeritud aku 2000mAh
5,5ml mahuti maht
0,12ohm Magico Mesh-mähis
1,8ohm Magico Nici soolamähi
Intelligentsed mähised
Pideva väljundi funktsioon
Üksik nupp
Led aku kestvuse indikaator
Kaitse: kõrgel temperatuuril, 10 sekundit väljalülitatud, madal takistus, madal pinge, lühis, laadimispinge ja laadimiskaitse
510 Ühendus

HorizonTech Magico Salt Nic Stick komplekt sisaldab:
Magico Salt Nic Stick seade
5,5 ml Magico Tank
1 x 1,8ohm Magico Nic soolamähis (eelinstalleeritud)
1 x 0,12ohm Magico Mesh-mähis
1 x Asendus 5,5 ml Paakiklaas
1 x tilgaots suu-kopsu jaoks
1 x kott O’ringsit
1 xMikro-USB-kaabel
1 x Kasutusjuhend
1 x Garantii kaart

Kategooriad: ,