Aspire K4 Quick Start Kit

45.00 

Aspire K4 stardikomplekt

Aspire K-seeria kiirkäivituskomplektid on mõeldud inimestele, kes on vapsimises uued, ja kogenud vaperid, kes ei vaja ega taha tegeleda suurema muutuva pinge / võimsusega täiustatud isiklike aurustite kõigi kulude ja probleemidega. Rock Bottom Vapes kannab endas K2, K3 ja K4 kiirkäivituskomplekti, mida saab aurude ja maitseprofiili arvestamisel laias laastus liigitada kergeteks, keskmisteks ja rikasteks. Need on kõik kompaktsed, kerged ja hõlpsasti kasutatavad.

Aspire K4 kiirkäivituskomplekti toiteallikaks on 2000mAh laetav aku, mis on pakitud klanitud musta või roosa süsinikkiust stiilis kattekihti. See on seotud Aspire Cleito 3.5ml paagiga, millele on eelinstalleeritud 0,27 oomi Cleito Coil. K4 paagis on reguleeritavad õhu sisselaskeavad, mis muudavad selle ideaalseks kopsu (DTL) vapsimiseks, millel on K-seeria kiirkäivituskomplektide parim auru- ja maitseprofiil. Paagis kasutatavad Aspire Cleito mähised on äärmiselt vastupidavad ning annavad integreeritud korstna tõttu enneolematu maitse ja auru, mis tagab optimaalse ristlõike õhuvoolu.

Nagu kõiki K-seeria kiirkäivituskomplektide patareisid, laaditakse seda baasist mikro-USB-pordi kaudu ja see toimib lihtsa nupuvajutusega.

Komplekt sisaldab:
2000 mAh süsinikkiust aku
3,5 ml Cleito Tank (eelinstalleeritud 0,27ohm mähis)
Asendus 0,27ohm Cleito mähis
Cleito mansett
Mikro-USB laadimiskaabel

 

Kategooriad: ,