Aspire K3 Quick Start Kit

35.00 

Aspire K3 stardikomplekt
Aspire’i K-seeria kiirkäivituskomplektid on mõeldud inimestele, kes on vapsimises uued ning kogenud vaperid, kes ei vaja ega taha tegeleda suurema muutuva pinge / võimsusega täiustatud isiklike aurustite kõigi kulude ja probleemidega. Rock Bottom Vapes kannab endas K2, K3 ja K4 kiirkäivituskomplekti, mida saab aurude ja maitseprofiili arvestamisel laias laastus liigitada kergeteks, keskmisteks ja rikasteks. Need on kõik kompaktsed, kerged ja hõlpsasti kasutatavad.

Aspire K3 kiirkäivituskomplekti toiteallikaks on 1200mAh aku, mis on pakitud klanitud musta või roosa süsinikkiust stiilis kattekihti. See on seotud K3 2ml mahutiga, millele on eelinstalleeritud 1,8 oomi Nautilus Coil. K3 paagil on neli reguleerimata õhu sisselaskeava, mis muudavad selle ideaalseks suust-kopsu (MTL) vapsimiseks, rikkama maitseprofiiliga kui see, mis on “väikevennal”. Paagis kasutatud Aspire Nautiluse mähised on selle klassi seadme puhul lihtsalt maitsed, aur ja pikaealisus.

Nagu kõiki K-seeria kiirkäivituskomplektide patareisid, laaditakse seda baasist mikro-USB-pordi kaudu ja see toimib lihtsa nupuvajutusega.

Komplekt sisaldab:
1200mAh süsinikkiust,
laetav aku 2,0
ml Aspire K3 Tank (eelinstalleeritud 1,8 oomi mähis)
Asendus 1,8 oomi pihusti
Mikro-USB laadimiskaabel

Kategooriad: ,