Aspire K2 Quick Start Kit

34.90 

Aspire K2 stardikomplekt

Aspire’i K-seeria kiirkäivituskomplektid on mõeldud inimestele, kes on vapemises uued ning ka neile, kes kogenud vaperid, kes ei vaja ega taha tegeleda suurema muutuva pinge / võimsusega täiustatud isiklike aurustite kõigi kulude ja probleemidega. Rock Bottom Vapes kannab endas K2, K3 ja K4 kiirkäivituskomplekti, mida saab aurude ja maitseprofiili arvestamisel laias laastus liigitada kergeteks, keskmisteks ja rikasteks. Need on kõik kompaktsed, kerged ja hõlpsasti kasutatavad.

Aspire K2 kiirkäivituskomplekti toiteallikaks on 800mAh laetav aku, mis on pakitud klanitud musta või roosa süsinikkiust stiilis kattekihti. See on ühendatud K2 1,8 ml mahutiga, millele on eelinstalleeritud 1,6 oomine BVC mähis. K2 paagil on neli reguleerimata õhu sisselaskeava, mis muudavad selle ideaalselt suust-kopse (MTL) vappimiseks.

Nagu kõiki K-seeria kiirkäivituskomplektide patareisid, laaditakse seda baasist mikro-USB-pordi kaudu ja see toimib lihtsa nupuvajutusega. K2 paakides kasutatakse Aspire CE5 BVC mähiseid.

Komplekt sisaldab:
800mAh süsinikkiust,
laetav aku 1,8ml Aspire K2 Tank (eelinstalleeritud 1,6 oomi mähis)
Asendus 1,6 oomi pihusti
Mikro-USB laadimiskaabel

Kategooriad: ,